Magdalena Rzepka, Główny Hodowca OHZ w Kamieńcu Ząbkowickim na Dolnym Śląsku. Gospodarstwo liczy ok. 1 000 krów mlecznych. Średnia wydajność od krowy za 2015 r. na najlepszej oborze liczącej 350 sztuk wyniosła 13 000 kg mleka

DairyPilot – efekty produkcyjne Albert Downar – ,,Krowy zaczęły lepiej pobierać paszę, wyraźnie poprawił się ich apetyt i strawność paszy. Szczerze polecam DairyPilot, ponieważ poprawiła mi się wydajność na stadzie”

Albert Downar, właściciel 75 krów mlecznych rasy HF o średniej wydajności 8 300 kg mleka za 2015 r. Gospodarstwo w miejscowości Cyprki woj. Podlaskie

DairyPilot – efekty produkcyjne Piotr Kiciński – „DairyPilot poprawił strawność i krowy lepiej wykorzystują paszę, w związku z tym podniosła się wydajność mleka. Jestem zadowolony, produkt DairyPilot się sprawdził i będę go stosował”

Piotr Kiciński, właściciel 175 krów mlecznych, o średniej wydajności 9 500 kg mleka za 2015 r. Gospodarstwo w miejscowości Karna w Wielkopolsce

DairyPilot – efekty produkcyjne Jerzy Wądołowski – ,,Poprawie uległa żerność krów i oczywiście wzrosła wydajność. DairyPilot pomógł mi utrzymać stabilność produkcji, a nawet poprawić parametry mleka. Chcąc utrzymać stabilność produkcji i dobre parametry mleka będę stosował DairyPilot”

Jerzy Wądołowski, właściciel 80 krów mlecznych o średniej wydajności 9 200 kg mleka za 2015 r. Gospodarstwo w miejscowości Nowe Chlebiotki woj. podlaskie

Możesz być także zainteresowany:

Żywienie cieląt zimą

Zimna pogoda, śnieg i mróz mogą być obciążeniem dla organizmu cielęcia. Utrzymanie cieląt w zimie jest znacznie bardziej wymagające niż w pozostałej części roku.

Karmienie cieląt mlekiem?

W okresie zasuszenia i laktacji krowy mleczne są często leczone antybiotykami. Penicylinę stosuję się zwykle w połączeniu z aminoglikozydami i cefalosporynami.


Kontakt z firmą Josera

Potrzebujesz szczegółowych informacji? Im dokładniej określisz co Cię interesuje, tym szybciej będziemy mogli Ci pomóc. Napisz do nas!

 
 
Infolinia czynna od godz. 7:00-16:00
+48 61 44 44 730