Jak dobrze zaplanować bazę paszową w gospodarstwie?
Hodowcy wysokowydajnych stad bydła mlecznego w szczególności muszą sprostać wymaganiom dostarczenia odpowiedniej ilości jak najlepszych jakościowo pasz objętościowych.
Vitaltrunk: Specjalistyczne pójło dla cieląt i krów mlecznych
JOSERA VitalTrunk to specjalistyczny preparat który można wykorzystać na 3 różne sposoby. Jako dodatek stosowany do mleka pełnego dla cieląt w celu zwiększenia wartości
IgluVital: Kompleksowa ochrona od pierwszego dnia życia
IgluVital – Najwyższej jakości preparat mlekozastępczy linii Performance dla wrażliwego układu pokarmowego cieląt w pierwszych tygodniach życia.
CalfStar: Nowoczesny model żywienia cieląt
Najnowsze badania naukowe wskazują istotność możliwości „programowania metabolicznego” jałówek poprzez wykorzystanie konkretnych zdarzeń epigenetycznych, takich jak właściwe odżywianie we wczesnym etapie życia zwiększające ilość składników odżywczych w diecie cieląt w okresie przed odsadzeniem.
NutriBiotic: Nowa generacja mieszanek mineralnych
Nowa generacja mieszanek mineralnych JOSERA to produkty , w których zastosowano nowoczesne rozwiązania z zakresu nutrigenomiki.
Żywienie cieląt zimą
Zimna pogoda, śnieg i mróz mogą być obciążeniem dla organizmu cielęcia. Utrzymanie cieląt w zimie jest znacznie bardziej wymagające niż w pozostałej części roku. W związku z tym jeszcze ważniejsze jest właściwe żywienie i właściwe
AMS – jak ważne jest żywienie?
Po rozważeniu konwencjonalnej hali udojowej lub automatycznego dojenia coraz więcej rolników decyduje się na użycie robota udojowego. W rezultacie jednak należy przemyśleć zarządzanie gospodarstwem, a przede wszystkim strategią żywieniową.
Karmienie cieląt mlekiem?
W okresie zasuszenia i laktacji krowy mleczne są często leczone antybiotykami. Penicylinę stosuję się zwykle w połączeniu z aminoglikozydami i cefalosporynami. W rezultacie powstaje mleko, którego nie można wprowadzić do obrotu. Szacuje się, że mleko

Obszary tematyczne

Żywienie

W tym rozdziale wszystko obraca się wokół żywienia Twojego stada!

Zarządzanie

W tej kategorii znajdziesz wskazówki dotyczące właściwego zarządzania stadem.

Zdrowie zwierząt

Witalne i zdrowe zwierzęta to klucz do sukcesu. Pomożemy Ci to osiągnąć!

Historie z sukcesem

Nasze produkty w praktyce! Poznaj historie sukcesu gospodarstw.


Kontakt z firmą Josera

Potrzebujesz szczegółowych informacji? Im dokładniej określisz co Cię interesuje, tym szybciej będziemy mogli Ci pomóc. Napisz do nas!

 
 
Infolinia czynna od godz. 7:00-16:00
+48 61 44 44 730